Buitinės technikos remontas

Atsiprašome, tačiau dėl išaugusio užsakymų srauto, sistemoje registruoti meistrai nespėja atlikti darbų.

Šiuo metu ieškome meistrų ir jei norite prisijungti prie laisvai samdomų meistrų sistemos, prašome pildyti formą: Tapk partneriu

Buitinės technikos remontas nuo 19 Eur/h

  • Atvykimas – 10 Eur (minimalus užsakymas – 29 Eur);
  • Meistras darbus gali atlikti Užsakovo arba savo medžiagomis. Reikiamų medžiagų komplektavimas vykstant į parduotuvę – 10 Eur (darbo laikas neskaičiuojamas);
  • Ilgesniems nei 8 val. užsakymams kaina derinama individualiai
  • Darbo įkainis apima tik darbų atlikimą. Už sunaudotas medžiagas atsiskaitoma atskirai
  • Po darbų atlikimo pasirašomas darbų atlikimas ir jiems taikomas 2 mėnesių garantija
  • Valandinis įkainis gali kisti, priklausomai nuo darbų specifikos

Buitinės technikos meistrai remontuoja įvairius prietaisus, nuo šaldytuvo iki garso aparatūros. Užregistravus problemą, atvyks meistras greičiausiai galintis sutaisyti jūsų techniką. Remonto kaina priklausys nuo tvarkymo laiko trukmės:

Darbo pavadinimasVidutinė darbo trukmė, h
Šaldytuvo remontas1-8
Televizoriaus remontas1-7
Televizoriaus priedelio pajungimas1-2
Kompiuterio komponentų surinkimas1-3
Skalbyklės remontas1-6
Džiovyklės remontas1-7
Indaplovės remontas1-8
Indukcinės viryklės remontas1-5
Gartraukio remontas1-3
Garso aparatūros remontas1-8
Kitų buitinių prietaisų remontasnuo 1 h

Kodėl verta rinktis mūsų buitinės technikos remonto meistrų paslaugas?

Mūsų specialistai atlieka daug buitinės technikos remonto užsakymų, tad jų patirtis padeda nustatyti bei pašalinti gedimus per trumpą laiką. Dažnu atveju, mūsų meistrai jau turi visas reikiamas dalis vietoje, tad gedimą galima pašalinti greitai. Kitu atveju, įrengimą mūsų meistrai išsiveža į dirbtuves ir ten atlieka reikalingus remonto darbus. Mūsų sistema padės Jums sutaupyti laiko, nes Jums nereikės ieškoti konkrečius remonto darbus galinčio atlikti meistro.

Kokius prietaisus remontuoja GETFIX buitinės technikos remonto meistrai?

Mūsų meistrai remontuoja daugumą buityje esančių elektros prietaisų. Atliekami šie darbai: šaldytuvų remontas, skalbimo mašinų remontas, indaplovių remontas, kavos aparašų remontas, orkaičių remontas, garso aparatūros remontas, kompiuterių remontas bei kitų prietaisų remonto darbai.

Kada žinoti ar prietaisą verta remontuoti ar tiesiog tai būtų per brangu?

Mūsų meistrai atvykę į vietą gali nustatyti gedimą, bei pateikti preliminarią tvarkymo kainą. Buitinės technikos remonto meistrai puikiai išmano ar verta investuoti pinigus ir šalinti gedimą ar paprasčiausiai jau būtų laikas svarstyti apie naujo prietaiso įsigyjimą. Kartais pasitaiko atvejų, kad prietaiso remontuoti nėra verta, nes sutvarkius ir išleidus daug pinigų vieno gedimo šalinimui, gali atsirasti kitų gedimų. Šiuo klausimu patars mūsų specialistai.

Ar taikomas garantinis remontui?

Taip, sumontuotoms dalims yra taikomas gamintojų nustatytas garantinis laikotarpis.

Kiek kainuoja buitinės technikos remonto darbai?

Buitinės technikos remonto darbus sudaro dvi dedamosios: remonto darbai ir medžiagos. Darbai apskaičiuojami pagal valandinį įkainį, o medžiagos skaičiuojamos atskirai.

Ar atliekate buitinių prietaisų pajungimo darbus?

Taip, mūsų meistrai gali Jums sumontuoti ir pajungti buitinius prietaisus, kad galėtumėte jais naudotis. Integruojama buitinė technika, garso aparatūros integracija ar kiti su namuose ar ofise naudojama įranga susiję darbai- ne problema mūsų meistrams. Kasdien mūsų meistrai dirba šioje srityje ir puikiai išmano elektros prietaisų subtilybes. Patikėkite šiuos darbus mūsų meistrams ir liksite patenkinti.

Užsakyti meistrą
Pasirinkite miestą: