fbpx

Boilerio pajungimas

Pasirinkite miestą:

Boilerio pajungimo kaina nuo 34 Eur

  • Į darbų kainą įskaičiuojamas 10 Eur atvykimo mokestis;
  • Meistrai dirba pagal valandinį įkainį, kuris nurodomas pateikus užsakymą;
  • Meistras darbus gali atlikti Užsakovo arba savo medžiagomis. Reikiamų medžiagų komplektavimas vykstant į parduotuvę – 10 Eur (darbo laikas neskaičiuojamas);
  • Darbo įkainis apima tik darbų atlikimą. Už sunaudotas medžiagas atsiskaitoma atskirai;
  • Po darbų atlikimo pasirašomas darbų atlikimas ir jiems taikomas 2 mėnesių garantija.

Kiek kainuoja boilerio pajungimas?

Sistemoje registruoti meistrai darbus atlieka pagal valandinį įkainį, tad tikslią kainą galite sužinoti pateikę užsakymą ir pasiteiravę pasirinkto meistro, kiek jis gali užtrukti atlikti šią užduotį. Rekomenduojama prieš atvykstant meistrui aptarti atliekamą darbą ir taip meistras žinos ar reikia pasirūpinti kokiomis papildomomis medžiagomis pajungimui.

Ką reikia žinoti prieš įsigijant boilerį (vandens šildytuvą)?

Būtina nusimatyti karšto vandens poreikį ir pagal tai pasirinkti boilerio talpą. Taip pat, būtina atkreipti dėmesį į turimą elektros energijos galią, nes pasirinkę per galingą boilerį, Jūs juo negalėsite pasinaudoti. Jei planuojate montuoti momentinį vandens pašildymo boilerį, tada elektros galios klausimas yra vienas esminių. Prieš įsigijant rekomenduojame pasikonsultuoti su pardavėju ir įsivertinti savo poreikį.

Kur montuoti vandens pašildymo boilerį?

Reikia numatyti montavimui tokią vietą, kurioje būtų atversti vamzdžiai vandens padavimui bei išleidimui, taip pat reikiamas elektros prievadas.
Jei ketinama montuoti prie sienos tvirtinamą boilerį, būtina įvertinti sieną, prie kurios planuojama tvirtinti boilerį. Rekomenduojama didesnės talpos boilerį rinktis pastatomą.

Kaip prijungti boilerį prie elektros tinklo?

Boilerį rekomenduojama jungti per srovės nuotėkio relę, nes taip būsite papildomai apsaugoti dėl galimo srovės nuotėkio.