fbpx

Balkonų apdaila

Pasirinkite miestą:

Kaina nuo 100 Eur

 • Pateikite užklausą balkono apdailai ir sužinokite kainą
 • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
 • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
 • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Nuo ko priklauso balkonų apdailos kaina?

Preliminarios balkono apdailos kainos yra pateiktos lentelėje, o norėdami sužinoti tikslesnius įkainius, tiesiog susisiekite su Getfix specialistais, kurie įvertins medžiagų poreikį bei darbo sudėtingumą, todėl netrukus sužinosite tikslesnę teikiamos paslaugos kainą.

Kokie balkono apdailos darbai atliekami Getfix sistemoje?

Balkono apdaila – tai viena iš daugybės Getfix specialistų teikiamų paslaugų. Kreipdamiesi į meistrus galite būti užtikrinti, kad balkono apdaila bus atliekama itin kruopščiai ir kokybiškai, todėl galutiniu rezultatu jums tikrai neteks nusivilti.
Teikiamų paslaugų spektras yra labai platus:

 • atliekama balkonų apdaila po stiklinimo;
 • balkonų išorės apdaila;
 • balkono lubų apdaila;
 • balkono sienų apdaila;
 • tvarkymas po įstiklinimo;
 • tinkamų medžiagų parinkimas apdailai;
 • ir kt.

Getfix specialistai pasirūpins, kad visi darbai būtų atliekami greitai ir palankia kaina.

Įstiklinto balkono apdaila

Įstiklinto balkono apdaila padės sukurti kur kas jaukesnę ir estetiškiau atrodančią erdvę. Getfix specialistai yra pasirengę jums padėti: jums tereikės užsisakyti meistro paslaugas bei pasitarti dėl tinkamiausių medžiagų naudojimo.

Vidinė balkonų apdaila

Vidinė balkonų apdaila gali būti atliekama naudojant PVC apdailos lenteles, medines dailylentes ar kitas pasirinktas medžiagas. Bet kuriuo atveju galite tikėtis tikrai estetiško rezultato, todėl balkonas taps tikrai jaukia erdve, kurią bus galima naudoti ne vien tik daiktų sandėliavimui, bet taip pat ir poilsiui.

Balkono apdailos medžiagos

Dažniausiu pasirinkimu tampa PVC apdailos lentelės arba medinės dailylentės. PVC apdailos lentelės gali būti įvairių spalvų ir faktūrų, jos puikiai susijungia tarpusavyje, izoliuoja garsą ir nepraleidžia drėgmės. Medinės dailylentės padeda sukurti jaukumo ir šilumos įspūdį.
Šios balkono apdailos medžiagos gali būti naudojamos sienų arba lubų apdailai. Naudinga žinoti, kad vertikaliai sukaltos dailylentės vizualiai paaukština lubas, o sukaltos horizontaliai – vizualiai prailgina sienas. Apdaila iš medienos yra gana nebrangi, be to, ji padeda išlyginti sienas, puikiai izoliuoja garsą ir šilumą.

Kaip užsakyti meistro balkono apdailos paslaugas?

Balkono apdailos paslaugas galite užsakyti Getfix platformoje: jūsų užsakymą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl turėsite galimybę išsirinkti geriausią specialistą ir susitarti dėl  dominančios paslaugos suteikimo.

Kodėl verta kreiptis į Getfix meistrus?

Getfix specialistai rūpinasi, kad balkono  apdaila būtų atliekama kruopščiai ir kokybiškai, todėl galite būti užtikrinti, kad galutiniu rezultatu tikrai neteks nusivilti.

Balkonų apdaila Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Meistrai gali atvykti į nurodytą vietovę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Pagal susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Getfix platforma sparčiai populiarėja, todėl ateityje balkono apdaila gali būti atliekama ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kai balkono apdaila būtų atliekama maksimaliai saugiai?

Getfix meistrai pasirūpins, kad visi darbai būtų atliekami sklandžiai ir saugiai, todėl jums neteks nerimauti dėl galimų nesklandumų.