fbpx

Apsaugos sistemos montavimas

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 25 Eur

  • Pateikite užklausą apsaugos sistemos montavimui internetu
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.
Darbo pavadinimas Kaina, Eur
Apsauginės centralės montavimas (namams) 35 – 90
Sirenos montavimas 25 –  32
Judesio jutiklio montavimas 25 – 32
Stiklo dūžio jutiklio montavimas 25 – 32
Magnetinio kontakto montavimas 25 – 30
Valdymo pultelio montavimas 25 – 32
Dūmų jutiklio montavimas 25 – 32
Pavojaus mygtuko montavimas 25 – 32
Vaizdo stebėjimo įrašymo įrenginio montavimas 35 – 60
Vaizdo kameros montavimas 25 – 32
Telefonspynės iškvietimo modulio montavimas 35 – 60
Telefonspynės vidinio modulio montavimas 25-  40
Kompiuterinio lizdo montavimas 25 – 35
Kompiuterinio komutatoriaus montavimas 29 – 35
WIFI maršrutizatoriaus montavimas 25 – 40
Kabelio montavimas atvirai, 10 m 25 – 38

Kokius darbus atlieka silpnų srovių srities meistrai?

Silpnų srovių darbų kategorijai priskiriami tokie darbai:

Meistrai gali pasiūlyti nuo smulkiausių užduočių įvykdymo iki visos apsaugos sistemos montavimo ir paleidimo darbų.

Kiek kainuoja šios srities darbai?

Darbai apmokestinami faktiškai išdirbtu laiku pagal meistro valandinį tarifą. Dažniausių užsakomų paslaugų vidutines kainas pateiktos kainų lentelėje.

Kokia užsakomų meistrų kompetencija?

Sistemoje registruojame meistrus sutardami, kad darbai bus atliekami neprikaištingai. Sulaukus neigiamo atsiliepimo ir pretenzijos, jei tai meistro kaltė, šaliname iš sistemos. Taip pat sistemoje veikiantys meistrai prisiima įsipareigojimą teikti net 2 mėn. garantiją atliktiems darbams.

Kaip išsikviesti specialistą į namus ar ofisą?

Visi užsakymai valdomi per getfix.lt platformą, todėl pateikite užsakymą aprašydami užduotį ir darbą galintis meistrai pateiks savo pasiūlymus. Parinktas meistras matys jūsų kontaktus ir galės atvykti į vietą atlikti užsakymą.

Kodėl šiandien itin aktuali apsaugos sistemų montavimo paslauga?

Norint apsaugoti turtą, rekomenduojame įsirengti apsaugos sistemą. Taip maksimaliai apsaugosite savo namus nuo galimos turto vagystės ar sunaikinimo. Taip pat, verta paminėti ir draudimo aspektus, kad draudimas dažnu atveju reikalauja, kad objekte būtų įrengta apsaugos sistema.
Esant sistemos gedimui, taip pat nevertėtų delsti, nes ir atrodo nežymus sistemos gedimas (pvz. Išsikrovęs akumuliatorius) gali būti neperduoto aliarmo priežastimi ir taip į įvykūsį įsiveržimą gali būti nesureaguota.

Kaip užtikrinti, kad sistema veiktų nepriekaištingai?

Rekomenduojama periodiškai tikrinti sistemą, o nustačius ar įtariant, kad yra sistemos gedimas, nedelsiant kreiptis į specialistą. GETFIX sistemoje registruoti meistrai gali atvykti pas Jus ir patikrinti esamą sistemą bei pasiūlyti jos patobulinimo galimybęs, jei tai yra būtina.

Apsauginė sistema (apsaugos signalizacija) – tai komponentų visuma, kuri susideda iš jutiklių, kurie reaguoja į įvairius apsaugos pažeidimus, centralės, kuri apdoroja gaunamą informaciją iš jutiklių bei atlieka iš anksto numatytas funkcijas. Apsaugos sistemą taip pat sudaro valdymo puteliai (klaviatūros), sirenos (vidaus ir lauko), GSM/GPRS moduliai. Dažniausiai sistemos jungiamos kabeliais, tačiau galima ir bevielių apsaugos komponentų visuma, kuri maitinama iš integruotų baterijų. Tokios sistemos gerokai brangesnės, tačiau sutaupomi kabeliavimo kaštai.

Apsaugos signalizacijos montavimas reikalauja aukštos kvalifikacijos ir kompetencijos, nes reikalinga numatyti silpnasias saugomo objekto vietas, bei atlikti programavimo darbus, kad sistema veiktų nepriekaištingai.

Centralė – tai procesorinis įrenginys, kuris apdoroja gaunamą informaciją iš jutiklių ir aktyvuoja numatytas funkcijas, kai apsaugos zona būna pažeista. Centralės būna su integruotais moduliais signalo perdavimui arba turi galimybę pajungti tokį modulį.

Jutikliai – tai tam tikrai užduočiai pagaminti jutikliai, kurie praneša centriniam įrenginiui (centralei), kad apsaugos zona yra pažeista. Jutikliai būna: judesio jutikliai, stiklo dūžio jutikliai, magnetiniai kontaktai, vibro (seisminiai jutikliai), IR ir MW perimetro barjerai bei kt. Jutikliai parenkami pagal patalpų specifiką ir įvertinama iš kur gali būti nesankcionuotas patekimas.

Valdymo putelis (klaviatūra) – tai įrenginys, skirtas vartotojui valdyti apsaugos sistemą. Valdymo klaviatūros montuojamos prie įėjimo durų, kad vartotojas galėtų patekęs į patalpas jas atblokuoti.

Sirenos – tai garsiniai įrenginiai, kurie skirti garsiniu signalu informuoti apie nesankcionuotą patekimą į patalpas. Sirenos būna dviejų tipų: vidaus ir lauko.

Apsaugos sistemos tinklas – tai kabelių tinklas, apjungiantis sistemos komponentus su centrale. Kabeliu perduodamas signalas, maitinimas bei sabotažo indikacija (tamperis).

Apsauginę sistemą gali sudaryti trys apsaugos ruožai:

  • Pirmas apsaugos ruožas – saugomas patalpų ar teritorijos perimetras.
  • Antras apsaugos ruožas – saugomas vidaus patalpų tūris.
  • Trečias apsaugos ruožas – saugomi konkretūs daiktai ar atskira patalpų dalis.