fbpx

Akumuliacinės talpos pajungimas ir montavimas

Pasirinkite miestą:

Darbų klaina nuo 120 Eur

  • Pateikite užklausą akumuliacinės talpos pajungimą internetu
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Kokie akumuliacinės talpos pajungimo darbai atliekami Getfix sistemoje?

Akumuliacinė talpa yra skirta šilumos pertekliaus kaupimui: kai šilumos energijos pristinga, ji yra grąžinama šildymo sistemai. Akumuliacinės talpos įrengimas visada gali užtikrinti kur kas efektyvesnį šilumos energijos vartojimą, todėl verta pasvarstyti apie galimybę įsirengti tokią sistemą.

 

Akumuliacinių talpų asortimentas yra gana platus: gali būti pasirenkama akumuliacinė sistema su gyvatuku, akumuliacinė talpa su boileriu, taip pat galimas daugiafunkcinės akumuliacinės talpos pasirinkimas, ir t.t. Jei svarstote apie galimybę įsirengti akumuliacinę talpą, tiesiog kreipkitės į Getfix sistemos meistrus, kurie pasirūpins, kad visi darbai būtų atliekami greitai ir kokybiškai.

Kaip užsakyti meistro paslaugas?

Akumuliacinės talpos pajungimo darbai atliekami pateikus užsakymą Getfix platformoje. Jūsų užklausą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl jūs turėsite galimybę pasirinkti patį geriausią specialistą.

Kodėl verta kviesti  meistrą į namus?

Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad akumuliacinės talpos pajungimas yra labai paprastas, tačiau vėliau gali paaiškėti, kad pirminis įspūdis buvo klaidingas. Jei siekiate, kad darbai būtų atliekami profesionaliai, ir jums nereikėtų patirti streso, tikrai verta pagalvoti apie galimybę kreiptis į meistrus.

Akumuliacinės talpos pajungimo darbai atliekami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Meistras gali atvykti į namus Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miestų ribose, o pagal atskirą susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje Getfix platforma bus plečiama, todėl meistrai savo paslaugas siūlys ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad akumuliacinės talpos pajungimas būtų maksimaliai saugus?

Pirmiausia svarbu įsitikinti, kad akumuliacinės talpos gabaritai bus tinkami tam tikrai parinktai patalpai. Rekomenduojama rinktis tokią talpą, kurios tūris būtų ne mažesnis nei 50 l vienam katilo galios kilovatui, tačiau kilus dvejonėms visada yra galimybė pasitarti su specialistais.

Nors įsigijus šią įrangą įprastai yra pateikiama ir akumuliacinės talpos pajungimo schema ir instrukcija (tiesa, ne visada yra pateikiamos lietuviškos instrukcijos), tačiau tuomet, jei neturite tinkamų įgūdžių, akumuliacinės talpos pajungimas gali atrodyti pernelyg sudėtingas. Jei kreipsitės į Getfix sistemos meistrus, galite būti užtikrinti, kad viskas vyks gerokai sklandžiau.